מתחתנים? חוגגים בר מצווה? מתכננים אירוע? אנו כאן בשבילכם!
הפכו את האירוע שלכם למוצלח יותר באמצעות השירותים שלנו!
✓ אישורי הגעה מדויקים ✓ מערכת חכמה לסידורי הושבה ✓ קבלת מתנות באשראי באופן מאובטח

האם זה מאובטח?

EventPay מספקת את השירות הבטוח ביותר לקבלת מתנות אשראי בהעברה בנקאית, וכן לאישור הגעה לאירוע עצמו. זאת בעזרת מערכות האבטחה הטובות בעולם. למעשה, מדובר בשירות בטוח יותר לעומת הגעה לאירוע עם צ'קים שעלולים להיאבד או להיהרס בדרך.


מתנות אשראי בטוחות לחלוטין


איתנו תוכלו להיות בטוחים לגמרי שמתנות האשראי של המוזמנים יגיעו באמצעות העברה בנקאית ישירות לחשבון שלכם, וזאת עד השעה 12 בצהרים ביום שלמחרת האירוע. הביטחון מסופק על ידי מערכת המאובטחת על ידי חברת טראנזילה, הטובה והמובילה בישראל בתחום אבטחת המידע ודפי סליקת האשראי. החברה נעזרת במערכות אבטחה שעומדות בתקנים המחמירים ביותר, והופכות עסקאות מסוג זב לאמינות ולבטוחות ביותר.


אודות טראנזילה


טראנזילה (Tranzila) הינה חברה מקבוצת אינטרספייס המספקת שירותי אבטחת מידע וסליקה באינטרנט ובמכשירי סלולארי. החברה מנהלת נתח עיקרי מאתרי המסחר בישראל, לרבות חברות ביטוח כמו פסגות, חברות תקשורת כמו בזק ופורטלים מובילים כמו וואלה ו- ynet.


מערכת אבטחה בתקנים המחמירים ביותר


מערכות האבטחה של האתר עומדת בתקני האבטחה PCI DSS Level-1 שהינם הגבוהים והמחמירים ביותר בארץ ובעולם. תקנים אלו הופכים את העסקאות המבוצעות דרך המערכת למאוד בטוחות ואמינות. מדובר בתקן שפותח על ידי חמשת חברות האשראי הגדולות בעולם, ביניהן מאסטרקארד, ויזה ואמריקן אקספרס. התקן התקבל והוגדר על ידי PCI, שהינה מועצה בינלאומית לשליטה, הגנה ומניעת הונאות אשראי. מטרתו היא להגן על נתוניהם של כרטיסי אשראי בכל סביבה בה הם נמצאים, לרבות סביבת אחסון, עיבוד והעברה. לשם כך מציב התקן דרישות בקרת אבטחת מידע מפורטות, מדויקות וגבוהות במיוחד.


תמיכה בקשת רחבה של אמצעי תשלום


המערכת הבטוחה שאנו מספקים תומכת בקשת רחבה של אמצעי תשלום, לרבות כרטיסי האשראי ויזה, מסטרכארד, לאומי קארד, ואמריקן אקספרס. אם הינכם מעוניינים ללמוד עוד על מערכת האבטחה שלנו הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

צרו איתנו קשר: